אודות

אנחנו לוח מודעות מחקר- הראשון בעולם! ואנחנו מצוינים בכך!

אנחנו לוח מודעות מחקר- הראשון בעולם! ואנחנו מצוינים בכך!
חברת R4you — נוסדה בשנת 2016.
האתר שלנו נועד עבורכם, גולשים יקרים, ומאפשר לחוקרים לעלות מודעות מחקר לגיוס משתתפים פוטנציאליים לניסוי, ועבור נבדקים- לקחת חלק פעיל ולהשתתף במחקרים מגוונים.

אתר Research for you משמש כפלטפורמה לפרסום מודעות מחקר בתחומים רבים, כגון: רפואה, דיאטה ותזונה, טכנולוגיה, פסיכולוגיה ופסיכותרפיה, תינוקות ,מדיה ופרסום ועוד..
ייעודו של האתר הוא להפגיש בין החוקר של הניסוי לנבדק פוטנציאלי, ולתת פלטפורמה לפרסום של מודעות מחקר עבור החוקרים-לגיוס יותר מהיר של מועמדים המתאימים (בריאים וחולים). כמו כן, האתר נותן הזדמנות למועמדים להשתתף במחקרים שונים ומרתקים ,לתרום למדע, ולהרוויח תגמול.

תפקידו העיקרי של האתר הוא להציג את כלל המחקרים הנערכים בישראל ולרכזם במקום אחד ונגיש לכלל הציבור. כך המטופלים יוכלו לעיין בכל המחקרים פוטנציאליים למחלה ספציפית ולבחור את המחקר המתאים ביותר עבורם. האתר מוצע כשירות לציבור ואינו כרוך בתשלום, הן למפרסמים והן לגולשים.
בעידן המודרני ביצוע מחקרים קליניים מאוד חשוב, גם לקידום של טכנולוגיות וגם לפיתוח טיפולים / תרופות / מכשור יותר חדשניים - למציאת פתרון למחלות רבות.

אנו מאמינים כי האתר שלנו יוכל לעזור לחוקרים להגיע לתוצאות המחקר יותר מהר בזכות הגיוס של משתתפים המתאימים בזמן יותר קצר, ומצד שני ייתן אפשרות לאותם משתתפי המחקר לתרום למדע ולהרוויח.
משתתפים בריאים יוכלו להרוויח במחקר תגמול כספי עבור ההשתתפות, ומתנדבים חולים- יוכלו לקבל טיפול חדש המוצע במסגרת המחקר-בחינם, וכך אולי למצוא פתרון למחלתם.

אנו מאמינים בנחיצות הגשת פתרונות יעילים למימוש המחקר בפועל.
אנחנו מאמינים שעסק מצליח יוצר עולם טוב יותר ופועלים להצלחת החברה שלנו.
אנו גאים במי שאנחנו, במה שאנחנו עושים ובאופן בו אנו עושים זאת.
אתר R4you פועל מתוך נחישות בכדי לעשות עתיד טוב יותר עבור מחקרים קליניים.

האתר עומד בכל דרישות האתיקה. הוספת מחקר לאתר אינה כרוכה בתשלום אך דורשת קבלת אישור לנוסח הפרסום מוועדת הלסינקי המוסדית, בה מתקיים הניסוי.
אתם מוזמנים לצפות בסרטון קצר המסביר על החברה בקישור הבא:

בקרו אותנו בדף הפייסבוק: R4You

צרו קשר איתנו